Karja Pagar küpsetab iga päev käsitööleiba-saia Saaremaal, Karja külas. Iga päts saab pagarilt pai.

Täiendatud 4.aprillil:
Oleme aitäh täis – köik teie, kes te aitasite seda öiget inimest leida! Ja tänase seisuga ta meil valitud ongi ning peale koolitamist juba teid Tartus ka röömustamas! Meid lummas tema lugu, mis seotud juba lapsepölvest Karja Pagariga:

“Olen üks särtsakas Saaremaal sündinud Tartu neiu. Kõik oma teadliku elu suved olen veetnud kas Kuressaares vanavanemate kodu ja Titeranna vahet joostes või Leisis lihtsalt puhates. Karja Pagar, uskuge või mitte, on minu elus mänginud väga suurt rolli. Leisis suvitades ärkasime sugulaste-sõpradega hommikuti äratuskella peale enne kukke ja koitu, kui koolilapsed peaksid tegelikult suvest viimast võtma, hiilisime kuuri, võtsime rattad ja hakkasime Karja poole matkama. Edasi-tagasi 14 kilomeetrit väntamist ainuüksi selleks, et saaks värskeid saiakesi süüa. Ja niimoodi mitu korda nädalas! Teinekord, kui jalad juba väntamisest jalad valusad olid, sai mõnikord vanemaid moosides ka autoga saia järel käidud. Nüüd olen juba ise autojuht ning alati tuleb nostalgiline muie näole, kui mõni noorem sugulane mesimagusa näoga moonisaia-taksot palub.
Ka Tartus olles ei ole Karja Pagar meie perest kaugel. Igas poes küll Karja tooteid ei müüda, kuid kui Kaubamajas jälle mõni Porgandileib alles on, siis see meiega ka koju tuleb. Teinekord, kui mõni tuttav või sugulane jälle Leisis käib, tellin alati nende käest kookosestritslit või kaneeli- või moonisaiu – pahatihti tuleb Saaremaalt jälle telefonikõne, et need saiakesed on juba otsas. Samas, mis siin imestada – need on ju nii head! Tuleb lihtsalt jälle suve oodata, et järjekordne rattamatk ette võtta.”

Eliseta, tere tulemast, Karja Pagari perekonda!

————————————————————————————————————————————

Otsime särasilmset degustaatorit,

 

kes tutvustab tartlastele saare leivategu tööpäeva öhtupoolikutel ja laupäeva ennelöunal (söltuvalt muidugi kokkulepetest).

Töögraafik on paindlik ja saab ise reguleerida. Sobiv töö tudengile.

Kui saarlase hing on valmis vöörastega avatult suhtlema, siis ootama Sinu CV-d koos motivatsioonikirjaga aadressile aivo@karjapagar.ee.

Kandieerijatele vastame 30.märtsil.

Lisainfo saamiseks helista meile julgelt 511 3718 või 534 15691.

Tallinnas meil juba on toredad saarlased Triinu ja Hans:

karja pagar tööpakkumine tatrus