Karja Pagar kutsub köiki leivafänne, toidublogijaid, toidupildistajaid, gurmaane ja tervislikult toituijaid üles jäädvustama ühte hetke Karja rukkileivaga. Suvel tegime peakokkadega inspiratsiooniks erinevaid roogasid rukkileivaga (saab meelde tuletada meie blogis ja Facebookis).

Seekord ei pea olema toit üldse keeruline.

Mida ootame?
Ootame, et jagaksid oma lemmikmomenti – kas hommiku- löuna- või öhtusöögiajast, mil naudid Karja Pagari leivast head ampsu. Kas armastad tervislikku võileiba või on Sul sootuks möni oma huvitav retsept ja rukkileivatoit.

Mida hindame?
Hindame loovust – nii ilu pildil kui ka toidu lennukust või vastupidi lihtsust, sest teadagi – lihtsuses peitub völu!

Fotovöistlus toimub oktoobris Instagramis ja Facebookis:

Instagramis toimi nii:
1) Valmista Karja Pagari rukkileivast (Rukkileib, Porgandileib, Seemneleib, Evelini leib, Saarlase leib, Terviseleib) oma meelepärane roog (võileivast kuni magustoiduni).
2) Pildista see üles ning pane see oma Instagrami kontole.
3) Liitu meie Instagrami lehega.
4) Pane pildi kommentaari kindlasti #karjapagar, @karjapagar ja lisa, millist leiba kasutasid, siis osaleb Sinu pilt ka loosimises.

Facebookis toimi nii:
1) Valmista Karja Pagari rukkileivast (Rukkileib, Porgandileib, Seemneleib, Evelini leib, Saarlase leib, Terviseleib) oma meelepärane roog (võileivast kuni magustoiduni).
2) Pildista see üles ning pane see oma Facebooki lehele.
3) Liitu meie Facebooki lehega, kui Sa seda juba teinude ei ole.
4) Pane pildi kommentaari kindlasti #karjapagar, tagi pildil karjapagar ja millist leiba kasutasid, siis osaleb Sinu pilt ka loosimises.

Auhind

Fotosvõistluse auhinnaks on  korvitäis head ja paremat Saaremaalt: 3 pätsi Sinu lemmik Karja leiba, 6 pudelit Sinu lemmik Öuna käsitöölimonaadi.

Loosimine: 30. oktoobril (võitjaga võetakse ühendust sotsiaalmeedia kaudu) – auhind jäi välja andmata osalejate vähesuse tõttu.

 

Pildil toidublogijate Mari-Liis Ilover blogi ja Piret Hansoni blogi võileivad Evelini Kartuli-peenleivaga ja Mosaiik Café #rukkileivajäätis.

#rukkileib #karjapagar #käsitööleib #saaremaa #oundrinks #fotovoistlus #tervisliktoitumine

Kui sul on lisaküsimusi, siis võta meiega KONTAKTI.

***

TARBIJAMÄNGU REEGLID:
1) Korraldaja
Sotsiaalvõrgustikus Facebook ja Instagram toimuva tarbijamängu “Rukkileib” (edaspidi “Tarbijamäng”) korraldaja on Karja Pagariäri OÜ, äriregistrikood 10021351, (edaspidi “Korraldaja”).
2) Osalemise tingimused:

 • Tarbijamängus võivad osaleda Eesti Vabariigis elavad isikud, välja arvatud Korraldaja töötajad ja muud Tarbijamängu teenindamisega seotud Korraldaja poolt otse palgatud isikud, samuti nende perekonnaliikmed.
 • Kampaanias osaleja kinnitab Korraldajale enda kohta esitatud andmete õigsust ja vastavust korraldaja poolt kampaania kohta kehtestatud reeglitele, tema soovi osaleda kampaanias ja nõustumist korraldaja poolt kampaania kohta kehtestatud kõikide tingimustega.
  3) Kestvus
 • Tarbijamäng algab 04.10.2017 ja kestab kuni 30.10.2017.
  4) Territoorium
 • Tarbijamäng korraldatakse ja viiakse läbi Eesti territooriumil.
  5) Reeglid
 • Tarbijamängus osalemise eelduseks on Korraldaja Facebooki ja/või Instagrami fännilehe like’imine.
 • Tarbijamängu loosimises osalevad kõik mängust osavõtvad inimesed.
 • Korraldajal on õigus eemaldada Tarbijamängust kõik osalejad, kes Korraldaja arvates ei vasta nendele Reeglitele, kaasa arvatud juhud, kui Korraldaja põhjendatult kahtlustab, et osaleja kasutab mitte Karja Pagari toodet.
  6) Auhindade jagamis kord
 • Kõigi Tarbijamängus osalejate vahel loosib programm automaatselt kampaania lõpus 30.10.2017 auhinna.
 • Enne auhindade loosimist kontrollitakse kõik sisestatud andmed.
 • Võitjaga võetakse ühendust ja võidust teavitatakse sotsiaalmeedia kaudu.
 • Kampaania käigus kampaanias osalejate poolt võidetud auhindu ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ega hüvitata võitjale auhinna maksumust rahas, välja arvatud juhul, kui auhind asendatakse teise samaväärse auhinnaga Korraldaja otsusel.
  7) Muud sätted
 • Käesolevas Tarbijamängus osalemisega nõustuvad osalejad järgima käesolevaid reegleid ning Korraldaja otsuseid, mis on kõikides Tarbijamänguga seonduvates küsimustes lõplikud. Auhind antakse ainult käesolevaid reegleid järgivale osalejale.
 • Korraldajal on õigus käesolevaid reegleid ühepoolselt muuta või parandada, teatades sellest eelnevalt Karja Pagari veebilehel, Facebookis ja Instagramis.
 • Käesolevate reeglitega reguleerimata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigi seadustest. Mistahes käesolevates reeglites reguleerimata küsimustes võib Korraldaja teha ühepoolseid otsuseid, lähtudes seadusest ja käesolevatest reeglitest.